Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

„ZAGŁEBIE” Ustronie Morskie

Skontaktuj się z nami:

Dane Kontaktowe

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „ZAGŁĘBIE”

ul. Bogusława XIV nr 3
78-111 Ustronie Morskie

konto Bank PEKAO

89 1240 3901 1111 0010 9163 6538

NZOZ ORW FLISAK s.c.
U. Fijałkowska-Tekiela, R. Tekiela, W. Fennig, Z. Tekiela
ul. Nadmorska 35
76-034 Sarbinowo

Akceptujemy płatności kartą

Wskazówki dla kierowców podróżujących samochodem: Poniżej dostarczamy link do naszej lokalizacji na Google Maps. Jeśli napotkasz trudności z tradycyjną nawigacją, sugerujemy również wykorzystanie naszych współrzędnych GPS:


54.2151, 15.754384 (kliknij aby zobacz w google)

W przypadku podróży pociągiem, najwygodniej jest kierować się do Kołobrzegu.

Z dworca w Kołobrzegu regularnie odjeżdżają busy (stanowisko nr 5) oraz autobusy PKS (stanowisko nr 7) w kierunku Ustronia Morskiego. Ta podróż trwa zazwyczaj od 20 do 25 minut. Po przybyciu na miejsce, na którym warto wysiąść, nosi ono nazwę „PRZY SZKOLE” i znajduje się zaledwie 70 metrów od naszego ośrodka. Ten przystanek obsługiwany jest także przez autobusy przyjeżdżające z takich miast jak Zakopane, Kraków, Katowice, Łódź i wiele innych.

Istnieje również możliwość dotarcia do Ustronia Morskiego pociągiem. Należy jednak pamiętać, że dworzec kolejowy znajduje się około 2 kilometry od naszego Ośrodka.

Wielu podróżnych, zwłaszcza tych z mniejszym bagażem, wybiera tę opcję ze względu na urok krajobrazów oferowanych przez tę trasę.

Pracownicy naszego Ośrodka z przyjemnością służą pomocą w organizacji transportu dla naszych Gości, zarówno na dworzec w Ustroniu Morskim, jak i na przystanek autobusowy w Ustroniu Morskim. Oczywiście wszystko to odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu.